Titulinis Svetainės struktūra Rašykite mums Spausdinimo versija
English
Renginiai 2016 m.
REGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS
REGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Elektroninis paštas:
Naujienos
2015-05-25 »» VĮ „GIS-Centras“ dalyvaus pirmoje tarptautinėje konferencijoje- parodoje Lietuvoje „Bepiločiai orlaiviai Lietuvoje: galimybės ir perspektyvos“

VĮ „GIS-Centras“ gegužės 27-28 d. dalyvaus tarptautinėje konferencijoje ir parodoje „Bepiločiai orlaiviai Lietuvoje: galimybės ir ateities perspektyvos“. Ši konferencija ir unikali bepiločių orlaivių paroda Lietuvoje vyksta pirmą kartą.

Renginio metu bus pritatytas įmonės bepilotis lėktuvas Bramor rTK. Vieta:

Šiuo metu bepiločių orlaivių verslas sparčiai plečiasi pasaulyje, jo ekonominis ir inovacinis potencialas labai didelis. Konferencijos metu bus aptariamos įvairios bepiločių orlaivių pritaikymo galimybės versle, žemės ūkyje, viešajame sektoriuje ar net kūrybinėse industrijose. Renginys skirtas pasidalinti naujausiais pasiekimais bepiločių orlaivių srityje, parodyti, kokias technologijas gali sukurti Lietuvos mokslas ir verslas. Konferencijos metu bus išsamiai pristatomos su bepiločių orlaivių sritimi susijusios ir šiuo metu itin aktualios teisinio reglamentavimo problemos.

Konferencijos tikslas - skatinti bepiločių orlaivių srities smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą, inovacijų ir naujų technologijų kūrimą Lietuvoje, taip pat glaudesnę verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus partnerystę bei prisidėti prie pažangios visuomenės kūrimo.

Tikslinė auditorija: smulkusis ir vidutinis verslas

Renginio vieta: „Karolina" konferencijų centras, Paluknio aeroparkas

 

Konferenciją globoja Ūkio ministerija
Konferencijos organizatorius Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra


«« atgal

į viršų
VĮ "GIS-Centras" Sėlių g. 66,
LT-08109 Vilnius
Lietuva
Tel.: (8~5) 2724741, (8~5) 2731058
Mob. tel.: +370 626 99955
El. paštas: info@gis-centras.lt
Parduotuvė "Žemėlapių pasaulis" Sėlių g. 66,
LT-08109 Vilnius
Lietuva
Tel.: (8~5) 2754112
El. paštas: mapstore@gis-centras.lt