Titulinis Svetainės struktūra Rašykite mums Spausdinimo versija
English
Renginiai 2016 m.
REGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS
REGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Elektroninis paštas:
Naujienos
2011-10-12 »» Lietuvos erdvinės informacijos portale – patobulinta žemėlapių naršyklė

Visiškai nauja naudotojo sąsaja, patogesnis el. paslaugų naudojimas, žemėlapių kūrimas bei spausdinimas - tai tik dalis atliktų patobulinimų.

Naršyklėje įdiegti žemėlapio valdymo įrankiai leis greitai peržiūrėti žemėlapius, gauti taško koordinates, matuoti atstumus, identifikuoti žemėlapio objektus, ieškoti vietovės pagal vietovardį.

Panaudotos naujausios technologijos leidžia užtikrinti greitesnį bei stabilesnį žemėlapių naršyklės veikimą, taip taupant Jūsų laiką. Nuo šiol žemėlapių naršyklėje pasieksite daugiau viešai ir nemokamai teikiamų el. paslaugų. Naršyklės skyrelyje „Mano elektroninės paslaugos“ registruoti naudotojai matys pagrindinius Lietuvos Respublikos teritorijos žemėlapius, gyventojų statistikos peržiūros ir kitas el. paslaugas, kurių ir toliau daugės. Jau rodomas naujausias 2009–2010 m. ortofotografinis žemėlapis, kuris dėl podėlio technologijos peržiūrimas itin sparčiai.

LEI portalo žemėlapių naršyklę pasieksite adresu http://www.geoportal.lt/map arba iš www.geoportal.lt pasirinkę kortelę "Žemėlapiai".

Organizacijoms bus teikiama objektų kaupimo ir redagavimo Internete paslauga. Tam skirti paprasti ir patogūs įrankiai, pasiekiami iš bet kurios vietos prisijungus prie žemėlapių naršyklės. Ši paslauga ypač patogi įstaigoms, turinčioms filialus, kurie nenaudoja darbo vietose įdiegtų GIS programų, tačiau galėtų kaupti geografinius duomenis bendrame rinkinyje. Ji tinka ir visuomeninėms duomenų rinkimo iniciatyvoms įgyvendinti. Dėl objektų įvedimo paslaugos naudojimo kreipkitės į LEI portalo administratorius. Aprašykite, kokiu tikslu ir kokius duomenis numatote kaupti.

Kaip naudotis visu LEI portalo žemėlapių naršyklės funkcionalumu, sužinosite atnaujintuose pagalbos skyreliuose www.geoportal.lt.


«« atgal

į viršų
VĮ "GIS-Centras" Sėlių g. 66,
LT-08109 Vilnius
Lietuva
Tel.: (8~5) 2724741, (8~5) 2731058
Mob. tel.: +370 626 99955
El. paštas: info@gis-centras.lt
Parduotuvė "Žemėlapių pasaulis" Sėlių g. 66,
LT-08109 Vilnius
Lietuva
Tel.: (8~5) 2754112
El. paštas: mapstore@gis-centras.lt