Titulinis Svetainės struktūra Rašykite mums Spausdinimo versija
English
Renginiai 2016 m.
REGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS
REGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Elektroninis paštas:
Naujienos
2009-07-16 »» Valstybės įmonė „GIS-Centras” įvertinta apdovanojimu „Už ypatingus pasiekimus GIS srityje”

2009 m. liepos 15 d. VĮ „GIS-Centras” suteiktas „Ypatingų pasiekimų GIS srityje” (Special Achievement in GIS – SAG) apdovanojimas. San Diego mieste Kalifornijoje vykusios ESRI (Enviromental Systems Research Insitute) naudotojų Tarptautinės konferencijos metu VĮ „GIS-Centras” tokiu būdu buvo pagerbta už įžvalgas, lyderystę ir inovatyvų ESRI geografinės informacijos sistemų technologijos pritaikymą. Įmonė buvo išrinkta iš daugiau kaip 300 000 organizacijų visame pasaulyje ir SAG apdovanojimų įteikimo ceremonijos metu įvertinta už išskirtinį indėlį vystant globalią pasaulio bendruomenę.

 
GIS – geografinės informacijos sistemos – yra pagrindinė technologija, padedanti VĮ „GIS-Centras” kaupti, tvarkyti ir teikti visuomenei valstybės geografinius duomenis. Įmonės vykdytas Lietuvos geografinės informacijos infrastruktūros (LGII) išvystymo projektas siekė sukurti nacionalinę geografinės informacijos sistemą. Įgyvendinus LGII, organizacijos gali lengvai keistis geografine informacija. Naudotojai LGII portale gali ieškoti geografinių duomenų, juos peržiūrėti, įvertinti ir norimus duomenis įsigyti. Čia taip pat teikiamos duomenų konversijos ir duomenų geografinės analizės elektroninės paslaugos.


„Greiti pokyčiai yra iššūkis mūsų pasauliui” – sako Džekas Deindžermondas (Jack Dangermond), ESRI prezidentas. – „GIS technologija vis plačiau diegiama siekiant geriau suprasti visuomenės problemas. ESRI kompanijoje mums nuolat daro įspūdį mūsų produktų naudotojų darbai, todėl stengiamės juos įvertinti. „Ypatingų pasiekimų GIS srityje” apdovanojimais įvertinti taikymai yra puikus pavyzdys, kaip GIS padeda kurti geresnį pasaulį.

 
Tarp organizacijų, apdovanotų ESRI naudotojų Tarptautinės konferencijos metu yra ir NASA Langley tyrimų centras, JAV Nacionalinė Okeanų ir atmosferos administracija, Josemičio (Yosemite) nacionalinis parkas, Madrido miestas, DHL Express kurjerių tarnyba. 
 
Daugiau informacijos apie ESRI SAG apdovanojimų 2009 m. laimėtojus, jų projektų aprašymus, iliustracijas ir nuotraukas galima rasti Internete: www.esri.com/sag

Daugiau informacijos apie ESRI ir jų GIS sprendimus: www.esri.com

 

Apie ESRI

 
ESRI nuo 1969-ųjų metų savo klientams visame pasaulyje teikia priemones geografiškai mąstyti ir planuoti. GIS rinkos lyderė, ESRI programinė įranga yra naudojama daugiau kaip 300 000 organizacijų visame pasaulyje įskaitant visus 200 didžiausių JAV miestų, daugumą nacionalinių valdžios institucijų, daugiau kaip 2/3 Fortune 500 kompanijų ir daugiau kaip 7000 universitetų ir kolegijų. ESRI taikomosios programos, įdiegtos daugiau kaip milijone darbo vietų ir tūkstančiuose Interneto ir įmonių serverių, sudaro pasaulinį kartografijos ir erdvinės analizės karkasą. ESRI yra vienintelis kompleksinių techninių sprendimų, apimančių darbo vietas, o taip pat mobilias, serverių ir Interneto platformas. Aplankykite www.esri.com.


«« atgal

į viršų
VĮ "GIS-Centras" Sėlių g. 66,
LT-08109 Vilnius
Lietuva
Tel.: (8~5) 2724741, (8~5) 2731058
Mob. tel.: +370 626 99955
El. paštas: info@gis-centras.lt
Parduotuvė "Žemėlapių pasaulis" Sėlių g. 66,
LT-08109 Vilnius
Lietuva
Tel.: (8~5) 2754112
El. paštas: mapstore@gis-centras.lt