STRUKTŪRA IR KONTAKTAI

VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras“

Įmonės kodas 121351441

PVM mokėtojo kodas LT213514410

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

A.s. LT384010042400090389

Luminor Bank AS Lietuvos skyrius, banko kodas 40100

Kontaktai

Sėlių g. 66, LT-08109 Vilnius

Tel.: (8 5) 272 4741, (8 5) 273 1058

Mob. tel. +370 626 99955

El. paštas infogis-centras.lt

Turite klausimų? Susisiekite

Kartografinių duomenų Kauno skyrius

Savanorių pr. 192, LT-44151 Kaunas

Tel.: (8 6) 269 6290

Darbo laikas

I-IV 8:00 – 17:00

V 8:00 – 15:45

Pietų pertrauka 12:00 – 12:45

Planuojami susitikimai
DataLaikasInformacija apie susitikimą
Šiuo metu planuojamų susitikimų nėra
Įmonės struktūra
Tarnautojų sąrašas, atliekamos funkcijos ir pareigybių specialieji reikalavimai
Komisijos ir darbo grupės

Informacija ruošiama

Valdymo srities įstaigos

Informacija ruošiama

Darbuotojų kontaktai

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi be lietuviškų raidžių pagal šią formą: vardas.pavarde@gis-centras.lt

ADMINISTRACIJA
Žilvinas StankevičiusDirektorius(8 5) 272 4741info@gis-centras.lt
Marius BusilasDirektoriaus pavaduotojas ekonomikai ir ūkiui(8 5) 272 4741Marius.Busilas@gis-centras.lt
Tomas BalčiūnasDirektoriaus pavaduotojas gamybai ir technologijoms(8 5) 272 4741Tomas.Balciunas@gis-centras.lt
APSKAITOS IR FINANSŲ SKYRIUS
Danguolė ŠaduikytėVyriausioji buhalterė(8 5) 272 4741Danguole.Saduikyte@gis-centras.lt
PROJEKTŲ ADMINISTRAVIMAS
(8 5) 273 1058info@gis-centras.lt
KARTOGRAFINIŲ DUOMENŲ VILNIAUS SKYRIUS
Rita ViliuvienėSkyriaus vedėja(8 5) 272 4741Rita.Viliuviene@gis-centras.lt
KARTOGRAFINIŲ DUOMENŲ KAUNO SKYRIUS
(8 6) 269 6290info@gis-centras.lt
VALSTYBĖS SIENOS KARTOGRAFAVIMO SKYRIUS
Vitalij KalendaSkyriaus vedėjas(8 5) 272 4741Vitalijus.Kalenda@gis-centras.lt
TOPOGRAFIJOS IR INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS INFORMACIJOS SKYRIUS
Urtė AntanavičiūtėL.e.p. Skyriaus vedėja(8 5) 272 4741Urte.Antanaviciute@gis-centras.lt
ERDVINĖS INFORMACIJOS PRODUKTŲ SKYRIUS
Galina ŠilkoSkyriaus vedėja(8 5) 272 4741Galina.Silko@gis-centras.lt
NACIONALINIŲ ERDVINĖS INFORMACIJOS PASLAUGŲ SKYRIUS
Inga AndriuškevičiūtėL.e.p. Skyriaus vedėja(8 5) 272 4741Inga.Andriuskeviciute@gis-centras.lt
BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIUS
Vidmantas DubikaltisL.e.p. Skyriaus vedėjas(8 5) 272 4741Vidmantas.Dubikaltis@gis-centras.lt

Informacija atnaujinta 2021-05-17