Matininkų ir geodezininkų kvalifikacijos kėlimo kursai

DĖMESIO! Iki 2023 m. pabaigos kursų nenumatoma organizuoti

Apie kursus

VĮ „GIS-Centras“ (Sėlių g. 66, Vilnius) organizuoja matininkų ir geodezininkų kvalifikacijos kėlimo kursus.

Paskaitas skaitys aukštos kvalifikacijos specialistai iš VĮ „GIS-Centras“, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Nacionalinės žemės tarnybos, VĮ „Registrų centras“ ir UAB „TPI Vilnius“.

GIS-Centro profesionalai diskusijų metu, o lektoriai savo dėstomuose dalykuose pateiks daugiau pavyzdžių iš praktinės patirties, kurie jums bus naudingi priimant sprendimus kasdieninėje veikloje.

Kursų įkainiai

Kursų įkainiai bus skelbiami numačius artimiausią kursų organizavimo datą, informacija pateikiama www.gis-centras.lt interneto svetainėje.

Registracija

Visus, norinčius dalyvauti, kviečiame užpildyti registracijos anketą. Anketa bus paskelbta numačius artimiausią kursų organizavimo datą, skelbiamą www.gis-centras.lt interneto svetainėje.

Mokėjimo informacija

Dalyvio mokestį prašome sumokėti po patvirtinimo, kad kursai vyks, iki kursų pradžios į žemiau nurodytą sąskaitą:

A.s. LT384010042400090389

Luminor Bank AB, banko kodas 40100

(mokėjimo paskirtyje nurodykite, už kuriuos kursus mokate)

Registracijos į kursus metu prašome pateikti mokesčio už kursus sumokėjimą patvirtinantį dokumentą (arba atsiųskite skenuotą dokumentą el. paštu: infogis-centras.lt).

Pastabos:

1. Jei mokėsite už kelis asmenis, prašome nurodyti visų vardus ir pavardes.

2. Norinčius laikyti egzaminą, prašome kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos Geodezijos ir nekilnojamojo turto kadastro skyrių.

Kontaktinė informacija

(8 5) 273 1058

infogis-centras.lt

Dėmesio! Informuojame, kad iki 2023 m. pabaigos matininkų ir geodezininkų kvalifikacijos kėlimo kursų nėra numatyta organizuoti.

Informacija atnaujinta 2023-01-03